Qendrën e Arritjeve dhe Zhvillimit të DSA

Qendrën e Arritjeve dhe Zhvillimit të DSA

Flavia Shehu

Koordinatore e Qendres së Arritjeve dhe Zhvillimit

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Telefoni: + 355 68 80 42 222
Celular: + 355 69 36 99 574

Modul kontakti

Dergo nje email.Te tera fushat e shenuara me * jane te domosdoshme.